Prekių katalogas

APIE MUS

  • Autodiagus.lt – tai internetinė auto diagnostinės įrangos ir programinės įrangos parduotuvė, skirta autoservisams ir servisams.

    Čia galite užsisakyti įsigyti profesionalią ir mėgėjišką diagnostikos įrangą bet kokios markės automobiliams su pristatymu.

    Diegiame ir konfigūruojame programas automobilių diagnostikai, įrenginius ir komponentus autoservisams.

    Pas mus galite įsigyti automobilių remonto programų ir įrangos autoservisams.

    Mūsų parduotuvėje siūlomas platus šiuolaikinių Europos, Azijos, Amerikos ir Rusijos gamybos automobilių diagnostikos įrangos pasirinkimas. Galite įsigyti tiek profesionalių kelių prekinių ženklų, tiek individualių markių įrangą plačiai naudojamų autoservisuose. Turime nebrangių diagnostinių adapterių, skirtų individualiam naudojimui. Auto diagnostikos įrangos rinkoje dirbame daugiau nei 18 metų, rūpinamės savo reputacija ir skiriame didelį dėmesį, kad visa mūsų įranga būtų kokybiška ir garantuotai atitiktų Jūsų keliamus reikalavimus. Nuolat papildome savo svetainę naujomis prekėmis, todėl apsilankykite pas mus dažniau. Jei turite klausimų dėl automobilių diagnostikos įrangos, klauskite užpildydami atsiliepimų formą arba paskambinę antraštėje nurodytu telefonu. Padėsime optimaliai pasirinkti auto diagnostikos įrangą atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius. Džiaugiamės, kad dauguma mūsų klientų tampa nuolatiniais klientais!