Prekių katalogas

Traktorių diagnostikos įranga

 • Diagnostika traktoriams

  Atliekant techninę priežiūrą labai svarbu nustatyti tikrąją viso traktoriaus ir atskirų jo surinkimo mazgų bei mechanizmų techninę būklę.

  Toks techninės būklės nustatymo procesas vadinamas diagnostika. Tai yra svarbi priežiūros operacijų dalis. Kuo tiksliau nustatoma konkretaus mechanizmo būklė, tuo laiku galima imtis priemonių gedimui pašalinti. Taigi šiuolaikiniai traktoriai ir ūkio technika tai pat yra kompiuterizuoti, turi išmanius mechanizmus, kurie valdomi su elektroniniais valdymo blokais.

  Šių blokų techninei būklei nustatyti naudojama traktorių diagnostikos įranga. Kurios dėka yra greitai ir tiksliai nustatomos gedimo priežastis ir atliekamas remontas. Nes ūkinės technikos prastovos brangiai kainuoja, ypač sezono metu.

  Remiantis diagnostikos rezultatais, sprendžiama dėl galimybės toliau eksploatuoti mašiną su priskirtais resursais po techninės priežiūros arba dėl einamojo (kapitalinio) remonto poreikio, taip pat nustatoma darbų apimtis.

  Tai pat kaip ir lengvųjų automobilių taip ir traktoriams yra skirtingų tipų diagnostinė įranga. Ji gali būti kaip individuali pagal gamintoja taip ir universali, kuri apima visų gamintojų traktorius. Įranga skiriasi savo funkcionalumu ir kaina. Kuo gilesnis traktoriaus diagnostinis įrenginys, tuo daugiau funkcijų jis palaiko. Pavyzdžiui: blokų programavimas ir adaptavimas yra specialios funkcijos, kurių dažniausiai universali įranga nemoka atlikti.

  Dažniausiai klientai užsiimantis traktorių ir sunkiosios technikos diagnostika renkasi Texa, Jaltest, Diagzone ir kt. gamintojų įranga.

  Diagnostiniai skaitytuvai TEXA – tai profesionalūs prietaisai, skirti tikrinti transporto priemonių elektronines sistemas, identifikuoti įvairias klaidas, programavimo blokus ir kitas diagnostikos funkcijas. Visi TEXA skaitytuvai yra universalus, tai yra, tinka įvairių markių ir modelių automobiliams, įtrauktiems į aprėpties žemėlapį.

  Profesionalūs auto skaitytuvai Jaltest yra puikus sprendimas pilnai sunkvežimių, specialios įrangos, vandens transporto ir kitų specializuotų transporto priemonių diagnostikai. Ispanijos kompanijos Cojali diagnostikos skaitytuvai Jaltest naudojami visame pasaulyje specializuotuose automobilių servisuose ar servisuose.

  Vienas iš priimtiniausia kaina turinčių yra Diagzone gamintojo diagnostinė įranga. Jos pagalba galima pilnai nuskaityti įvairias transporto priemones, taip pat ir traktorius bei kitą ūkio technika

  Visame pasaulyje labai didelis įvairios diagnostinės įrangos pasirinkimą, todėl mes stengiamės visada pasiūlyti tai ko nori mūsų klientai.
   

  Skaityti daugiau