Prekių katalogas

Thinkdiag (Diagzone Pro) sunkvežimiams

 • Ko reikia pirminei diagnostikai?

  Vis daugiau kompanijų, kurios savo ūkyje turi sunkvežimius ir sunkiąja technika, bando atlikti pirmine diagnostika patys. Pagal tai jie gali nuspręsti ar gali kažką atlikti savo jėgom, ar vis dėlto teks gabenti transporto priemone pas profesionalius meistrus. Kompanija norėdama atlikti pirmine savo transporto priemonės diagnostika, turi įsigyti tam diagnostikos įrangą. Dažniausiai pasirinkimas krenta ties universalios įrangos, kuri nereikalauja didelių žyniu ir yra paprasta naudojime. Taip pat jos kaina nėra itin didelė. Dažniausiai yra pasirenkama Thinkdiag Trucks diagnostinė įranga skirta sunkvežimiams. Šios įrangos pagalba galima paprastai ir greitai atlikti:

  • klaidų nuskaitymą
  • klaidų šalinimą
  • realių parametrų nuskaitymą ir atvaizdavimą
  • serviso intervalų numetimą
  • serviso funkcijų paleidimą ir kt.

   

  Nuo ko gi pradedama sunkvežimio diagnostika?

  Visu pirma reikia nustatyti kokio tipo pajungimas yra sunkvežimyje, ar tai standartinė OBD2 jungtis, kuri turi 16 pinų, ar vis dėlto senesnės kartos atitinkamo modelio pajungimas, kuriam reikalingas specialus perėjimas, norint pajungti šiuolaikišką įrangą.

  Nustačius pajungimo tipą ir pajungus diagnostini prietaisą, atliekamas visų sistemų nuskaitymas. Šios procedūros metu yra aptinkami visi elektroniniai blokai ir atliekamas jų klaidų nuskaitymas. Nuskaitymo pabaigoje yra pateikiama išklotinė su klaidų kodais bei trumpais aprašymais, pagal kurios galima spręsti ar sugebės kompanija pati susitvarkyti su atsiradusiu gedimu ar vis dėlto kreipsis į specializuotą atstovybę. 

  Skaityti daugiau