Prekių katalogas

Vocom sunkvežimiams

 • Kas yra Vocom diagnostika?

  Vocom yra Volvo sunkvežimių diagnostika skirta greitai nustatyti gedimo priežastį ir atkurti sunkvežimio veikimą. Jos pagalba nustatomas visų sistemų veikimas ir skiriamos prevencinės priemonės remontui.

  Prieš perkant naudota Volvo sunkvežimį būtina atlikti jo diagnostiką. Naudojant Vocom diagnostiką pilnai nuskaitomos sunkvežimio sistemos. Pagal ataskaitą specialistas pasakys, su kokiomis problemomis potencialus pirkėjas gali susidurti artimiausiu metu ir kokia remonto kaina. Vocom diagnostinė įranga yra naudojama visuose servisuose, kur specializuojasi Volvo sunkvežimių remontu.

  Volvo Premium Tech Tool (PTT) yra Volvo sunkvežimiams sukurta programinė įranga, skirta Volvo sunkvežimių diagnostikai, kalibravimui ir programavimui. Tai galingas įrankis naudojamas su Vocom diagnostika, teikiantis techninę pagalbą ir aptarnavimą tiems, kurie aptarnauja ir remontuoja Volvo sunkvežimius ir autobusus.

  Viena iš pagrindinių Volvo PTT savybių yra galimybė aptikti ir diagnozuoti įvairias problemas, susijusias su Volvo transporto priemonių elektronika ir mechaniniais komponentais. Tai leidžia mechanikams ir techninės priežiūros inžinieriams greitai ir tiksliai nustatyti gedimus ir imtis atitinkamų veiksmų jiems pašalinti.

  Apart įprastinės diagnostikos, Vocom su PTT programa suteikia galimybę atlikti įvairias kalibravimo ir programavimo operacijas įvairiose transporto priemonės sistemose ir komponentuose. Tai apima variklio, transmisijos, stabdžių sistemos ir kitų pagrindinių transporto priemonės komponentų kalibravimą. Tai leidžia mechanikams ir techninės priežiūros technikai užtikrinti optimalų jūsų Volvo sunkvežimio veikimą ir efektyvumą.

  Premium Tech Tool programinė įranga suteikia lanksčius ir patogius įrankius darbui su transporto priemonių elektroninėmis sistemomis. Jis palaiko kelis ryšio tipus, įskaitant USB, Wi-Fi ir Bluetooth, todėl patogus ir lengvai pasiekiamas naudojant įvairius nustatymus ir aplinkas.

  Dėl lengvo naudojimo ir plataus funkcijų spektro programa tampa esminiu darbo įrankiu dirbant su Volvo sunkvežimių remontu.

  Papildomai naudojant Volvo Impact programa yra suteikiama prieigą prie įvairių techninės priežiūros dokumentų, tokių kaip laidų schemos, techniniai aprašymai, remonto ir priežiūros instrukcijos. Tai padeda efektyviau ir tiksliau aptarnauti Volvo transporto priemones. 

  Skaityti daugiau