Prekių katalogas

Launch įrangos diegimas

 • Launch gamintojo diagnostikos įrankių seriją yra populiari profesionalių automobilių diagnostikos įrankių linija. Norėdami pradėti dirbti su diagnostikos įrankiu, laikykitės šių bendrų žingsnių:

  1. Atidarykite pakuotę ir išpakuokite Launch X431 diagnostinį įrankį.

  2. Įjunkite įrenginį spausdami maitinimo mygtuką arba vadovaudamiesi instrukcijomis naudojimo instrukcijoje.

  3. Įrenginyje pasirinkite pageidaujamą kalbą ir regiono nustatymus.

  4. Rekomenduojama atnaujinti diagnostinį įrankį, kad jis turėtų naujausią programinę įrangą ir transporto priemonių padengimą. Prijunkite įrenginį prie belaidžio tinklo ir patikrinkite atnaujinimus per įrenginio nustatymų meniu.

  5. Prijunkite OBD-II adapterį ar jungtį prie automobilio OBD-II jungties ir įsitikinkite, kad įrenginys įsijungė.

  6. Pasirinkite savo automobilio gamintoją, modelį ir metus iš prieinamų įrankio variantų.

  7. Naršykite per meniu parinktis, kad pasiektumėte įvairias diagnostikos funkcijas, tokią kaip diagnostinių klaidų kodų (DTC) skaitymas/ištrynimas, gyvų duomenų peržiūra, sisteminių bandymų atlikimas ir kt.

  Launch gamintojas turi labai dideli asortimentą siūlomos įrangos, kiekviena jų atitinkamai turi papildomų funkcijų. Dėl funkcijų įvairovės atitinkamai skiriasi ir prietaisų kainos. Šių prietaisų diegimas dažniausiai nereikalauja jokios papildomos įrangos, kadangi ji yra komplektuojama kartu. Vartotojams pakanka tik praeiti diegimo vedlį, kuris yra suprantamai paruoštas pirmam paleidimui.
   

  Skaityti daugiau