Prekių katalogas

Automobilių diagnostikos kompiuteriai

 • Diagnostines įrangos paruošimas darbui

  Šiuolaikiniai automobiliai pradedant maždaug nuo 1992 metų, yra tikrinami su specializuota diagnostine įranga, tai gali būti portatyviniai skaitytuvai arba įranga, kurios veikimui reikalingas nešiojamas arba stacionarinis kompiuteris. Kadangi nešiojamas kompiuteris yra patogus ir jį galima pasiimti su savimi, jis tinka labiau tokiai įrangai. Vartotojas įsigijęs diagnostiką, turi pagalvoti ir apie tai kokiame kompiuteryje jis ją instaliuos, tai gali būti asmeninis kompiuteris, su kurio dirbama kasdien atliekant įvairius darbus. Tačiau kartais patogiau turėti atskira kompiuteri, kuris naudojamas tik diagnostinei įrangai, kadangi patartina, kad kompiuteryje nebūtu jokios antivirusinės programos ir operacinės sistemos atnaujinimai turėtu būti atjungti, kad nesukeltu programos veikime trukdžių. Daugeliui diagnostinių programų nebereikalingas itin galingas kompiuteris, kurio kaina yra didelė. Dažniausiai puikiai tinka keliolikos metų senumo tvarkingas kompiuteris.

  Nešiojamas kompiuteris gali būti bet kokio gamintojo pvz.: Lenovo, HP, Dell, Panasonic, Getac ir kitų gamintojų. Automobilių remonto mėgėjai dažniausiai renkasi Lenovo nebrangius kompiuterius. Panasonic kompiuterių pardavimas ypač populiarus specializuotiems servisams, tiems kurie dirba su sunkiojo transporto remontu. Panasonic kompiuteriai labiau apsaugoti nuo išorinių smūgių, kritimu ir pan.

  Paruošti auto kompiuteriai gali būti naudojami ne tik vienai diagnostinei programai, jeigu jos tarpusavyje yra suderinamos. Kai nuperkami paruošti auto kompiuteriai juos geriu naudoti tik pagal diagnostine paskirti ir neinstaliuoti juose kitiems darbams skirtų programų pvz.: kompiuterinių žaidimų ir kt.
  Kaip ir visa įranga taip ir kompiuterinė technika reikalauja priežiūros, t.y. patikros, aušintuvo valymo ir kt. Šios visus darbus mes taip pat atliekame.

  Mes galime paruošti diagnostinį kompiuteriui pasirinktai įrangai. Tai gali būti jūsų arba iš mūsų perkamas nešiojamas kompiuteris. Taip pat prekiaujame jau pilnai sukomplektuota įranga su kuria iškart galima pradėti darbus. Įrangos komplektai yra visada patikrinami prieš atiduodant klientui.

  Dažnai klientai pasirenka automobilių diagnostikai paruoštus komplektus skirtus tokiai įrangai:

  • Mercedes Benz Sdconnect, Star C4
  • BMW Next, Icom
  • Autocom arba Delphi
  • Volvo Vida Dice
  • Volvo Vocom
  • Daf VCI Paccar
  • Scania VCI3
  • VW 6154 ODIS
  • Thinkdiag
  • Porsche Piwis ir kt.

  Apart pačios diagnostinės įrangos, tam, kad tinkamai parinkti automobilių detales ir atlikti remonto darbus, reikalingos specialios programos vadinamos detalių katalogais ir remonto vadovais. Pavyzdžiui Mercedes Benz remontui yra būtinos tokios programos, kaip EPC (Electronic Parts Catalogue) ir WIS (Workshop Information System). Autoservisas neturėdamas remonto vadovu, nebežinos kaip tinkamai atlikti vienokio ar kitokio automobilio mazgo patikrą bei remontą.

  Populiariausios autoservisuose yra universalios remonto bazės, viena iš seniausių ir labiausiai žinomų yra Autodata. Šį pavadinimą žino bet koks užsiimantis automobilių remontų meistras.

  Laikui bėgant atsiranda vis daugiau programų skirtu automobilio remontu pvz.: Haynes Pro, AllData, Mitchell Ondemand ir kt. Visos šios programos yra instaliuojamos kompiuteriuose ir kad tai atlikti reikalingi kompiuteriniai įgūdžiai. Taip instaliavimo darnus atliekame ir mes. Priklausomai nuo situacijos diegimo darbus galime atlikti ir nuotolinių būdu, dažnas klientas esantis užsienyje prašo pagalbos nuotoliniu būdu, dėl programų instaliavimo bei konfigūravimo.

  Jeigu ieškote įrangos, kuri butu tinkamai ir korektiškai paruošta, prašome kreiptis pas mus, mes visada stengiamės įtikti mūsų klientams!
   

  Skaityti daugiau