Prekių katalogas

VAG diagnostika

 • VAG diagnostikos įrangos privalumai

  Vokiečių koncernų gaminami automobiliai visada buvo laikomi vienais patikimiausių ir kokybiškiausių automobilių visame pasaulyje.

  Kas yra VAG grupė?

  VAG grupė - yra transporto priemonių klasifikavimo sistema, sukurta siekiant nustatyti saugos ir aplinkosaugos standartus. Realiai tai yra tam tikras charakteristikas ir savybes atitinkančių automobilių modelių sąrašas. Į ją įeina tokie automobiliai kaip: Volkswagen, Audi, Skoda, Seat.

  Taigi VAG grupės automobiliai išpopuliarėjo jau seniai ir tai atsitiko dėl puikios automobilių techninės įrangos, taip pat dėl puikios kokybės ir prieinamos kiekvieno modelio kainos santykio. Tačiau kad ir kiek automobilis tarnautų, kad ir kaip juo pasitikėtų vairuotojas, reguliari VAG diagnostika yra būtina. Kurios pagalba atliekamas automobilio patikrinimas, ar nėra jame gedimų. Paprasčiausias būdas yra kompiuterinė VAG diagnostika, kuri daro paprastesni transporto priemonės apžiūros procesą tikrinant, ar neturi automobilio elektroninių grandinių komponentai darbo klaidų.

  Kodėl reikalingos VAG grupės diagnostikos programos?

  Servisai norėdami laiku nustatyti problemą ir ją pašalinti, naudoja diagnostines programas. Taigi, diagnozuojant VAG gupės automobilį, atliekami šie darbai:

  • visų elektros jungčių ir mašinos komponentų patikrinimas;
  • gamyklinių parametrų standartų rodymas, bei patikrinimas;
  • greita paieška ir galbūt keičiamų komponentų užsakymas;
  • įtampos srovės ir varžos patikra;
  • gylus patikrinimas naudojant papildomų funkcijų įrangą (pavyzdžiui, osciloskopas).
  • VAG diagnostika atliekama greitai, naudojant specialias programas, neužima daug aliko.

  Populiariausia diagnostinė įranga skirta VAG automobiliams:

  VCDS (Ross-Tech) programinės ir techninės įrangos skaitytuvas (anksčiau tiekiamas VAG-COM prekės ženklu) skirtas VAG grupės automobiliams (Audi, Volkswagen, SEAT, Skoda) įdiegtoms elektroninėms valdymo sistemoms diagnozuoti. Prieiga prie visų sistemų (Variklio, ACP, ABS, klimato kontrolės, kėbulo elektronikos ir kt.), naudojamų VAG automobiliuose. Kalbant apie veikimo režimus, skaitytuvas palaiko visas platintojų VAG-1551, VAG-1552, VASS-5052, VASS-5051 teikiamas funkcijas (gedimų kodų skaitymas ir trynimas, esamų parametrų rodymas, aktyvinimas, nustatymai pagal nutylėjimą, adaptavimas, kodavimas ir kt.) Šio įrenginio kaina yra prieinama ir automobilių remonto mėgėjui. Todėl jis yra ganėtinai populiarus.

  Vasya Diagnost yra gerai žinomo VCDS diagnostinio įrenginio analogas. Automobilių „Audi“, „Volkswagen“, „Skoda“ ir „Seat“ savininkai šį adapterį naudoja savo automobiliams diagnozuoti, taip pat ilgajam kodavimui.

  Ką galima padaryti su Vasya Diagnost diagnostika?

  • Galimybė savarankiškai diagnozuoti automobilį, taip sutaupant daug pinigų diagnostikai pas platintoją ar servise, diagnostika nėra itin sudėtinga ir net pradedantysis diagnostikas galės tai išsiaiškinti. Programa paprastai neleis jums padaryti svarbių automobilių nustatymų pakeitimus, prieš atliekant tokius veiksmus programa paprašys jūsų slaptažodžio (PIN kodo) šiai operacijai atlikti; jei jo nežinote, jums bus uždrausta prieiga ir vykdymas. Tačiau jei tu tai žinai, tai reiškia, kad žinai, ką darai.
  • Galimybė sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko, paprastai specializuoti servisai būna labai užimti ir negalės jūsų priimti tą pačią minutę, bet po kurio laiko. Dažnai automobilių vairuotojai gyvena ne itin arti miesto ir jiems sudėtingiau patekti pas serviso specialistus atlikti paprastą diagnostiką.
  • Atlikti ilgąjį kodavimą arba papildomų (uždarytų) funkcijų aktyvinimą. Paaiškinsime, surenkant automobilį gamykloje, daugelis elektronikos mazgų montuojami identiškai, tačiau pardavėjas arba gamykla įjungia tik tas parinktis, kurios yra nurodytos komplektacijoje ir daugelis yra tiesiog paslėpti, o su Vasya Diagnostic adapteriu galite aktyvuoti jas. Pavyzdžiui, „Audi A6“ grafinių parkavimosi jutiklių įjungimas, kuris gamykloje buvo tiesiog neaktyvuotas pagal automobilio komplektaciją.

  VAS6154 su ODIS programa tai platintojo lygio diagnostikos skaitytuvas, skirtas diagnozuoti SKODA, VW, AUDI, SEAT automobilius, pagamintus nuo 1988 iki šių dienų. Būtent ODIS programa skaitoma platintojo lygio, ji yra naudojama rimtuose servisuose, todėl jos kaina ženkliai didesnė. ODIS yra skirstomas į dviejų tipų programas: Service ir Engineering.

  Kuo skiriasi ODIS Service ir ODIS Engineering?

  ODIS SERVICE - naudojamas bet kuriame autorizuotame VAG servise, tai labai galinga diagnostinė programa, skirtas įvairioms diagnostikos procedūroms atlikti šiuose automobiliuose: Audi, VW, Skoda, Seat, Lamborghini, Bentley, Bugatti, MAN TGE.
  Galima įjungti valdymo blokus naudojant ODIS programą, tačiau tik su oficialia internetine prieiga prie VAG serverių. Dirbdami be šios prieigos turėsite prieigą prie: klaidų diagnostikos, kodavimo, adaptavimo, patogių aptarnavimo testų ir procedūrų paleidimo (su patarimais kiekviename etape, ką ir kaip daryti). Daugelį procedūrų galima atlikti naudojant ir populiarų įrenginį „Vasya Diagnost“ arba VCDS, tačiau labai svarbu suprasti, ką darai, nes ten nebus jokių užuominų ar vadovaujamų funkcijų.

  ODIS ENGINEERING – leidžia atlikti „flash“ valdymo blokų be oficialios prieigos prie serverio. Norėdami tai padaryti, tiesiog nurodykite failą su reikiama programine įranga. ODIS Engineering taip pat leidžia keisti kodavimus ir adaptavimą. Tačiau inžinerinėje ODIS nėra klaidų diagnostikos; ji pasiekiama tik ODIS Service. Serviso funkcijos yra, bet dirbti su jomis nelabai patogu, nes jie yra paslėpti toli programos sąsajoje.

  Taip pat VAG grupės automobiliai gali būti diagnozuojami ir su universalia diagnostikos įranga, kuri juos palaiko. Tačiau jie nesugeba atlikti tiek darbų kiek galima su specializuotą VAG įranga.
   

  Skaityti daugiau