Prekių katalogas

OBD jungtis / perejimai sunkvežimiams

 • OBD diagnostika sunkvežimiams

  Kadangi sunkvežimiai yra priemonė su kuria galima užsidirbti ir dėl jų prastovos prarandami dideli pinigai, itin svarbu jų remontą atlikti kuo greičiau ir efektyviau, nes krovinių gabenimu užsiimančių įmonių transporto parko tinkama techninė būklė yra sėkmingo jos vystymosi raktas. Norint tinkamai atlikti sunkvežimių remontą, būtina turėti kokybišką diagnostikos įrangą.

  Transporto sutrikimai (ypač tranzito metu) gali sukelti rimtų finansinių ir reputacijos nuostolių. Todėl šių įmonių servisai privalo kokybiškai atlikti sunkvežimio parko diagnostiką, techninę priežiūrą ir remontą. Laiku atlikta sunkvežimių ir autobusų diagnostika leidžia anksti nustatyti problemas ir žymiai sutaupyti remonto išlaidų.

  OBD diagnostika šios srities transportui būna kelių tipų, t.y. universali – kuri tinka daugeliui markių ir tą kuri pritaikoma tik tam tikram sunkvežimių gamintojui. Jei auto parkas yra įvairių modelių labiau apsimoka įsigyti universalaus tipo diagnostikos įranga. Jeigu reikia atskirų markių transportui tokios įrangos kaina ženkliai bus didesnė. Be to bus reikalingos skirtingos obd2 programos, nes kiekviena įranga turi savo programą.
   

  Skaityti daugiau