Prekių katalogas

Autocom (delphi) diagnostika

 • Kodėl verta rinktis autocom (delphi) diagnostikos įrangą?

  Universalus diagnostinis įrenginys AUTOCOM yra diagnostikos programa su adapteriu, skirta prijungti prie OBD-II 16 kontaktų ar kitos jungties. CDP adapteris yra su programine ir technine įranga, skirta visų Europos automobilių markių diagnostikai: CARS, TRUCKS ir GENERIC.

  CDP+ sąsaja gali perduoti informaciją į asmeninį kompiuterį, veikianti su Windows operacine sistema per USB kabelį arba belaidžiu būdu, dėka integruoto Bluetooth 3.0 modulio iki 40 m atstumu, įrenginys gali diagnozuoti automobilius, sunkvežimius, autobusus, priekabas. AUTOCOM diagnostikos programa pateikiama su instrukcijomis įvairiomis kalbomis.

  AUTOCOM programa yra intuityviai aiški ir paprasta naudojime. Vartotojas gali ne tik peržiūrėti parametrus grafikų pavidalu, bet ir juos išsaugoti, išsaugoti nustatymus, tikrinti automobilį pagal VIN kodą, taip pat įrašyti įvykių žurnalus.

  AUTOCOM diagnostika lengviesiems auto (CARS):

  Jei automobilių modeliai neturi standartinės 16 kontaktų jungties, yra galimybė įsigyti papildomus adapterius lengviesiems automobiliams. Į lengvųjų automobilių komplektą įeina adapterių rinkinys, skirtas šių markių: Alfa, Audi, BMW, Citroen, DAF, Fiat, Ford, Lancia, MAN, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Saab, Scania Seat, Skoda, Volkswagen, Volvo ir kt.

  AUTOCOM diagnostika sunkvežimiams (TRUCKS):

  Kai kurie sunkvežimiai, autobusai ar priekabos taip pat nepalaiko standartinės 16 kontaktų jungties. Sunkvežimiams papildomai galima įsigyti adapterių rinkinį šioms markėms: Alison, Benz, Citroen, DAF, Deutsch, Haldex, Hubner Iveco, Knorr, MAN, Mercedes Opel, Peugeot, Renault, Scania, Volvo ir t.t.

  Šio gamintojo universali įranga pasižymi savo paprastumu ir gera kaina, šią įranga renkasi ir profesionalai ir mėgėjai. Esminis funkcionalumas, kurio pakanka įprastiems darbams:

  • Gedimų kodų nuskaitymas ir šalinimas (benzininiai ir dyzeliniai varikliai, ABS, prietaisų skydelis, klimato kontrolė, transmisija, imobilaizeris, SRS, elektroninių automobilių komponentų, įskaitant centrinės elektronikos valdymo blokus, centrinį užraktą, komforto sistemas, važiuoklę, pramogų sistemas, apšvietimas ir kt.)
  • Realių duomenų atvaizdavimas ir grafikų braižymas.
  • Komponentų aktyvinimas (tikrinimas).
  • Valdymo blokų kodavimas, parametrų keitimas, komponentų konfigūravimas (komponentų inicijavimas, filtrų regeneracija, dyzelinių purkštukų kodavimas, TPMS ir kt.).
  • Išmanioji nuskaitymo sistema – pilnas visų transporto priemonės valdymo blokų nuskaitymas.
  • Visos transporto priemonės informacijos medis – leidžia atlikti specifinius OBD funkcionalumo bandymus neprisijungus prie transporto priemonės.
  • Integruota ataskaitų teikimo funkcija.
  • Techninės priežiūros indikatorių ir priežiūros intervalų nustatymas iš naujo (BMW Condition Based Service, Fiat Stilo, VAG).
  • Elektroninio rankinio stabdžio servisas, stabdžių stūmoklio prailginimas stabdžių kaladėlių keitimui ir priežiūrai (Audi A6, A8 / VW Passat)
  • SBC stabdžių sistemos išjungimas ir įjungimas, skirtas stabdžių sistemos priežiūrai (Mercedes E klasė 211/230)
  • Priedo lygio skaitiklio nustatymas iš naujo ir DPF regeneravimas („Peugeot“)
  • Padangų slėgio stebėjimo vožtuvų programavimas (Renault Laguna II, Espace IV, Velsatis, Peugeot 607, 807 ir Citroen C5 & C8)
  • Delphi sistemos dyzelinių purkštukų kodavimas.

  Kiekvienas mėgėjas turėdamas tokį įrenginį savo garaže, gali paprastai atlikti techninę priežiūra savo automobiliams, net nevažiojant i specializuotus servisus. Šis įrenginys paplitęs visame pasaulyje, atsiliepimai apie jį yra teigiami. Autocom diagnostine įranga dar vadinama Delphi diagnostika, nes delphi diagnostikos įranga yra lygiai tokio pačio funkcionalumo.
   

  Skaityti daugiau