Prekių katalogas

Thinkdiag

 • Kuo išskirtinė yra thinkdiag diagnostikos įranga?

  Thinkdiag yra naujos kartos įrenginys, kurį galima naudoti su Android OS veikiančiu išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu per Bluetooth. Įrenginys turi specialią programą, skirta darbui su juo, kuri turi patogu ir aišku valdymą. Programa lengva naudotis, nes ji yra draugiška kiekvienam vartotojui ir nereikalaujanti didelių žynių.
  Vienas iš privalumų yra kompaktiškumas: Thinkdiag neužima daug vietos nešiojant ir gali būti lengvai naudojamas vietoje atliekamai diagnostikai. Šį įrenginį visada galima turėti su savimi ir naudotis iš telefono.
  Prietaisas veikia su hibridinėmis ir elektrinėmis transporto priemonėmis: Thinkdiag yra pirmasis pasaulyje TESLA prekės ženklo universalus diagnostikos skaitytuvas.
  Įrenginys plačiai naudojamas diagnostikos darbuose ir autoservise: Thinkdiag diagnostika turi galimybę automatiškai identifikuoti transporto priemonę: pats nustato kėbulo VIN numerį, firmware versiją, ECU tipą ir kitą informaciją.

  Thinkdiag diagnostikos įrangos privalumai

  Vienas iš didžiausių Thinkdiag Pro privalumų, kad ji galima naudoti ne tik su gamintojo programa, o pritaikyti ir specialias jam sukurtas programas šalutinių programų gamintojų. Pavyzdžiui jam puikiai tinka Diagzone Pro programinė įranga, kurios aktyvacija išties kainuoja nedaug, tačiau jos dėka išgaunamas žymiai didesnis įrenginio funkcionalumas, o tai liečia daugelį specialų funkcijų, blokų adaptavimą bei kodavimą. Be to ši programinė įranga turi atnaujinimus ir integracija su žinoma remonto duomenų baze vadinama Haynes Pro, kuri yra tikras darbuotojų pagalbininkas ieškant informacijos būtent apie automobilio remontą, diržų keitimą, relių išdėstymą ir kt.

  Kitas privalumas tame, kad jeigu reikalingas nebrangus skaitytus, kuris gali jungtis ir atlikti diagnostika sunkvežimių, autobusų, ūkio technikos, šis įrenginys irgi tai gali, tačiau jau tik su Diagzone Pro programa, kuri jam suteikia tokias galimybės. Norint turėti tokį funkcionalumą, jums reikia dasipirkti licenciją, kuri palaiko sunkvežimius, autobusus ir ūkio technika. Tačiau, kadangi visa ši technika yra 24 voltų jums reikės nusipirkti specialų konverterį iš 24 į 12 voltus, kadangi prietaisas nėra pritaikytas tokiom apkrovom ir jo tiesiogiai jungti į sunkvežimį nebegalima. Konverteris yra labai paprastai sujungiamas su automobiliu ir Thinkdiag prietaisu per OBD2 jungtis, jokio mikroschemų litavimų ar ardymo jums nereikės.

  Šio prietaiso dėka galima nesunkiai pasijungti ir prie motociklų, kuriose taip pat kaip ir automobilyje galima nuskaityti valdymo blokus, patikrinti klaidas bei pamatyti realius parametrus įvairių daviklių.

  Tačiau apart Diagzone Pro programos egzistuoja ir mažiau žinoma vadinama Prodiag. Jos funkcionalumas yra labai panašus, ji mažiau populiari matomai dėl to, kad nėra taip išreklamuota. Tačiau pabandžius vienoks ar kitoks skirtumas tikrai jaučiasi liginant su gamintojo programa. Dar vienas iš privalumu, kad šios programoms nėra privalomi kasmetiniai atnaujinimai. Diagzone Pro programa pastoviai yra tobulinama ir naujinama, šios programos kūrėjai išties pastoviai investuoja pinigus, visi pataisymai ir naujas funkcionalumas automatiškai atsisiunčia jeigu programoje yra aktyvus atnaujinimai.

  Taigi apibendrinant Thinkdiag diagnostika yra populiari ir naudojamas ne tik diagnostikos mėgėjais bet ir specializuotose servisuose. Nes Thinkdiag kaina nėra didele, o funkcionalumo pakanka atlikti įprastinius darbus ir ne tik. Be to turi galimybe aktyvuoti jame integruota remonto duomenų bazę.
   

  Skaityti daugiau