Prekių katalogas

Autel diagnostika

 • Autel diagnostikos įrangos privalumai

  Jeigu ieškote kokybiškos universalios diagnostikos įrangos, būtinai atkreipkite dėmesį į kiniška Autel diagnostika. Bet koks universalus skaitytuvas, pagamintas pagal šį prekės ženklą, yra unikali diagnostikos sistema, sukurta pagal naujausias technologijas.

  Autel automobilių diagnostikos įranga yra daugiafunkcis MaxiDAS, itin greitas MaxiSys Pro, kompaktiškas MaxiSYS Mini, itin mobilus MaxiSys ir kiti modeliai. Jie skiriasi – tiek išvaizda, tiek funkcionalumu, tačiau juos visus sieja vienas bruožas – neprilygstamas pranašumas prieš net labai brangių žinomų prekių ženklų analogus.

  Esminiai privalumai:

  • Universalumas. Bet kuri Autel diagnostika palaiko daugybę automobilių markių (nuo 30 iki 75 prekių).
  • Išsami diagnostika. Prietaisų funkcionalumas leidžia kuo tiksliau atlikti diagnostiką. Be to, kai kuriuose modeliuose įdiegta „Uni-Scan“ lazerinio nuskaitymo technologija, kuriai nereikia naudoti papildomų adapterių ar „raktų“.
  • Inovacijos. Universalus Autel skaitytuvas gali greitai atsisiųsti ir dalytis informacija. Tai leidžia greičiau ir efektyviau atlikti diagnostiką.
  • Interaktyvumas. USB prievadas, Bluetooth ir Wi-Fi bevielis ryšys bei interneto naršyklė garantuoja labai patogią ir greičiausią prieigą prie interneto. Be to, kelių prekių ženklų skaitytuvas gali automatiškai atsisiųsti naujinimus iš automobilių gamintojo svetainės, įrašyti techninės pagalbos ir tikslesnio trikčių šalinimo metrikas.
  • Prieinamumas. Labai paprasti valdikliai ir patogus ekranas leidžia greitai ir aiškiai parodyti esamus parametrus teksto, grafikų ar diagramų pavidalu.
  • Patikimumas. Kokybiška gamybinė įrenginio konstrukcija prailgina jo tarnavimo laiką techniniame centre, o įmontuota apsauga apsaugo patį prietaisą nuo įtampos šuolių tinkle. Be to, įrenginys turi puikų ergonominį dizainą ir turi smūgiams atsparų korpusą, kuris apsaugo skaitytuvą atšiauriomis darbo sąlygomis.
  • Ypatingos savybės. Kai kurie Maxidas ir Maxisys linijos įrenginiai turi nuotolinio nuskaitymo funkciją, kad būtų patogiau demonstruoti ir mokytis nuotoliniu būdu.

  Taigi Autel diagnostika yra tikras konkurentas, galintis užkelti aukštą kartelę kitiems prekių ženklams. Tai visavertė diagnostinė įranga, idealiai tinkanti tiek profesionaliam naudojimui autoservisuose, tiek individualiam naudojimui. Tiesiog turėkite skaitytuvą su savimi ir bet kuriuo metu galėsite patikrinti savo transporto priemonės techninę būklę.

  Trumpai apie Autel naujoves

  MaxiSys Elite, naujausias itin pažangių išmaniųjų diagnostikos įrankių MaxiSys linijos įrenginys, yra pagrįstas greita ir intuityvia Android operacine sistema. Veikia NVIDIA Tegra® 4, greičiausias pasaulyje mobilusis procesorius, jo vizualiai stulbinantis 9,7 colių tinklainės ekranas siūlo itin didelę raišką iki 2048 x 1536 ir optimizuotą sudėtingų ir galingų programų rinkinį. MaxiSys Elite greitai atlieka kiekvieną darbą nuo išsamios transporto priemonės diagnostikos ir analizės iki pažangaus ECU programavimo. 2 kartus greitesnis nei bet kuris panašus įrenginys, „MaxiSys Elite“ užtikrina ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką ir išmanų energijos taupymą. MaxiSys Elite siūlo itin jautrų talpinį ekraną, galintį reaguoti į pirštines, sudrėkintus ir net riebaluotus pirštus! Ergonomiškai kampuota prijungimo stotelė užtikrina optimalų matomumą ir patogų įkrovimą.

  MaxiSys Elite yra universalus skaitytuvas, turintis internetinę prieigą prie tokių žinomų gamintojų kaip BMW ir Mercedes Benz serverio. Tai leis jums atlikti internetinį ECU kodavimą dilerio lygiu.

  Kokiais atvejais ši procedūra reikalinga:

  • ECU bloko keitimas
  • Įdiegtos ECU programinės įrangos atnaujinimas
  • Modernizavimo procedūros (vaizdo kameros, žibintai, multimedijos įrengimas)
  • Gedimų pašalinimas dėl programinės įrangos klaidų (pavyzdžiui, automatinės pavarų dėžės smūgiai ir sukrėtimai, netolygus variklio veikimas ir kt.)

  MaxiSys Elite pranašumas yra galimybės, kurių neturi net dilerinė įranga, pvz., Online SCN kodavimas, FSC kodų generavimas, BMW navigacijos atnaujinimui ir kt. MaxiSys Elite suteikia papildomo patogumo ir komforto dirbant dėl:

  • AutoVIN funkcija - automatinis automobilio modelio ir pagaminimo aptikimas vienu paspaudimu;
  • Greitas sistemos užklausimas – bet kurio automobilio ir bet kokios markės klaidas visose sistemose galima apklausti vos per kelias sekundes;
  • Informaciniai patarimai – prie specialių funkcijų pridedamos išsamios instrukcijos, kurios leis procedūras atlikti be klaidų;
  • Visų sistemų su klaidų dekodavimu tyrimas;
  • Skaitmeninis ir grafinis parametrų atvaizdavimas;
  • Aktyvinimas su parametrų parinkimu;

  Nuo ko priklauso Autel diagnostikos įrangos kaina?

  Autel diagnostikos įrenginiai yra skirtingos paskirties, turi keletą paskirstymo krypčių. Skirstoma į profesionalią ir mėgėjišką įrangą. Profesionali skirstoma į grynai diagnostine arba raktų, blokų programavimo. Įrangos kaina priklauso nuo to ant kiek sudėtingus darbus galima su ja atlikti, todėl servisų profesionalios įrangos kaina ženkliai skirsis nuo modelių skirtu mėgėjams.
   

  Skaityti daugiau