Prekių katalogas

VCDS HEX-V2 1:1 OEM versija skirta VAG automobiliams

 • VCDS HEX-V2 1:1 OEM versija skirta VAG automobiliams

 • Naujos kartos VCDS HEX V2 (visiškas ross-tech analogas) turi individualų serijos numerį! Veikia su naujausia oficialia VCDS programos versija iš Ross-tech svetainės!

   

  VCDS HEX V2 skirtas diagnozuoti visų VAG grupės automobilių modelius (Audi, VW, Skoda ir Seat) visų gamybos metų nuo 1995 m., įskaitant 2023 m. ir aukštesnius modelius. Palaiko visas reikalingas diagnostikos funkcijas.

   

  DĖMESIO! Rinkoje yra daug pasiūlymų seniems įrenginiams naujame V2 korpuse, bet iš tikrųjų tai vis tiek tas pats VCDS HEX-CAN V.1 senojo Atmega 162 procesoriaus pagrindu!!!

   

  Pagrindiniai skirtumai tarp VCDS HEX V2 ir VCDS V1 bei Vasya diagnost:

  - žymiai padidintas veikimo greitis, dabar iki 5 megabitų;

  - pilnas palaikymas naujausių gamybos metų automobilių;

  - ECU, kurie anksčiau nebuvo montuojami ankstesnių kartų automobiliuose, diagnostika

  (aklosios zonos jutikliai, daugiafunkciniai moduliai ir kai kurie komforto įrenginiai);

  - jungiasi prie blokų, kurie naudoja 29 bitų CAN magistralės identifikatorius (pavyzdžiui, blokas 4B -1 0x39 0x17FC00A9 0x17FE00A9);

  - tolesnė plėtra ir atnaujinimų palaikymas (senasis Atmega162 procesorius nebeturi jokių perspektyvų dėl lėtos spartos ir itin mažos atminties, todėl neįmanoma atsisiųsti naujos programinės įrangos ir palaikyti naujų ECU);

   

   

  STM32 procesoriaus HEX V2 visiškai veikia su naujausia VCDS programinės įrangos versija rusų ir anglų kalbomis (įtraukta paleidimo įkroviklis). Seni Atmega162 procesoriaus įrenginiai nepalaiko visiško veikimo su naujomis programomis!

   

  Naujoji versija apima naujausių VAG grupės modelių palaikymą iki 202ę m. Išplėstas Mk8 (Golf 2020-) ir ID.x (Electro) platformų palaikymas. Šie automobiliai palaiko automatinį visų valdymo blokų nuskaitymą ir pagrindinę diagnostiką. Pridėta daugiau valdymo blokų, kur ilgasis kodavimas „užrakina“ SFD sistema.