Prekių katalogas

Scania Diagnos & Programmer SDP3 Scania programos instaliavimas

 • Scania Diagnos & Programmer SDP3 Scania programos instaliavimas

 • Scania Diagnos & Programmer SDP3 - tai programinė įranga sunkvežimių, autobusų ir Scania variklių diagnostikai bei programavimui. Ji veikia kompiuteryje ir jungiasi prie transporto priemonių bei Scania variklių per transporto priemonės ryšio sąsają (VCI). Štai trumpas jo galimybių aprašymas:

  Skaitymas ir klaidų kodų trynimas. „Scania Diagnos & Programmer SDP3“ leidžia skaityti ir šalinti klaidų kodus transporto priemonėse ir „Scania“ varikliuose, taip pat peržiūrėti esamus ir išsaugotus sistemos veiklos parametrų duomenis.

  Pagalba gedimų šalinime. „Scania Diagnos & Programmer SDP3“ siūlo patarimus ir vadovus, kaip pašalinti klaidas, susijusias su klaidų kodais. Galite laikytis palaikančių instrukcijų, tikrinti bandymų rezultatus ir aktyvuoti įvairias diagnostikos funkcijas.

  Parametrų nustatymas. „Scania Diagnos & Programmer SDP3“ leidžia keisti parametrus transporto priemonėse ir „Scania“ varikliuose, tokius kaip greitis, temperatūra, slėgis, laikas ir kt. Galite pasirinkti iš sąrašo prieinamų parametrų arba įvesti savo reikšmes. 

   

  Atliekame programos instaliavimą Jūsų kompiuteryje, arba galime pasiūlyti jau paruošta darbui kompiuterį. Kreipkitės tel.: +37062890000